Reference

Zpětné vazby členů Portálu

Moc Vám děkuji za Vaši skvělou a přínosnou práci a zároveň mi dovolte Vám touto cestou i pogratulovat k celému projektu rozumného investora. Spojení upřímnosti a dobrosrdečnosti se skvělými analytickými a lektorskými schopnostmi je pro mne velmi hodnotné. Jsem vděčný, že můžu být součástí projektu, ještě jednou mé veliké díky za vše co děláte a hlavně jak to děláte. 
– Miroslav

Děkuji za vaší práci pro nás. Moje nejstarší vnučka se chystá na vysokou školu a já ji budu moci přispět na výdaje spojené se studiem. Musím se vám “pochlubit”, že pod vaším vedením, mám za 2 roky zisk cca 150%. O tom se mi ani nesnilo.

– Petr
Celkově nemám, co bych vytknul Vašemu portálu nebo Youtube kanálu. Oběma bych asi už teď dal minimálně 9.99 bodů z 10.
– Marek

Chci poděkovat za vaší práci na portálu i na YouTube. Když mi řekli v bance co mi můžou nabídnout, zjistil jsem, že tudy cesta nevede. Díky vám jsem začal investovat do akcií. Největší radost mám z toho, že jsem se něco naučil o investování a že do budoucna mám cíl, který má smysl.

– Jiří

Velice oceňuji co pro „nás“ děláte. Na Portálu jsou velmi zajímavé informace, včetně informací na vašem youtube kanálu. Velmi se mi líbí podniky, na které se zaměřujete a které analyzujete. O většině jsem nikdy neslyšel. Coca Colu a jiné oblíbené podniky analyzuje každý.

– Martin

Veľmi si cením, že portálu venujete toľko času. Je to pre mňa veľká pomoc, keďže som začiatočník bez ekonomického vzdelania.

– Ján

U investování mě baví, že co se naučím, tak si můžu ihned vyzkoušet v praxi. Věřím, že právě vzdělávání je tou nejbezpečnější cestou k ziskovému portfoliu! Platím si několik portálů např. Investopedia, Motley Fool, Simply Wall Street a s čistým svědomím můžu doporučit i portál Rozumný investor. Cením si srozumitelnosti, kvality informací a pro mnohé bude výhodou, že je v češtině. 

– Tomáš

Děkuji moc za vynikající a hloubkový rozbor REITs a taktéž samozřejmě za všechny předcházející rozbory. Prostě mi to nedá… Musím říct, že toto není má první placená služba v oblasti investování nebo tradingu, kterou jsem využil. A proto mám už srovnání. Chtěl bych Vám moc poděkovat, protože Vaše služby jsou to nejlepší a nejpoctivější, s čím jsem se setkal! A to ne těsně, ale s obrovským náskokem před tím ostatním zbytkem.

– Stanislav

Velmi se mi libí jak máte zpracované analýzy. Jednoduché, přehledné a snadno pochopitelné. Také se mi líbí Váš názor a určitá opatrnost v něm. Také oceňuji, že uvádíte své portfolio včetně nákupních cen. Dává to Vašemu projektu mnohem větší důvěryhodnost a myslím, že na této myšlence svůj projekt stavíte.

– Jiří

„Dlouho jsem se rozhodoval stát se členem Vašeho portálu a vůbec pustit se do investování. Musím říct, že z Vašeho portálu jsem opravdu nadšený, Vaše analýzy nemají chybu, vše krásně přehledné a srozumitelné…

– Milan

Dobrý den Jindřichu,

rád bych Vám poděkoval, protože díky videím a podcastu, které jste sdílel na téma daňové přiznání, jste mi výrazně usnadnil práci. Z videí mám dojem, že Vás těší, když Vaše aktivity přináší hodnotu. Mohu tedy s radostí potvrdit, že v tomto případě tomu tak jistě bylo. Odvádíte skvělou práci nejen v případě daní a držím Vám palce i do budoucna.
– Jirka

Váš portál je presne to čo som potreboval aby som si trúfol začal s investovaním. Vlastne som sa o akcie začal reálne zaujímať až vďaka vašim videám na YouTube a začal som aj študovať literatúru ktorá sa tým zaoberá pretože nechcem byť dlhodobo závislí od jedného zdroja informácií.

– Zdeno

Již nějakou dobu jsem Vás sledoval na youtube a nakonec jsem se stal členem na Vašem portálu – po pár dnech studování a pročítání Vašich prací bych Vám rád vyjádřil můj obdiv – máte to velmi přehledně uspořádané, srozumitelné, dobře se to čte, prostě nádhera!

– Dan

O portálu rozumného investora jsem se dozvěděl prostřednictvím YouTube kanálu – Rozumný investor. Z počátku jsem sledoval různé videa, co na kanálu byly snažil se o tom udělat obrázek. Pan Pokora na mě působil jako rozumný člověk, který ví, co dělá a který investicím rozumí. Názory a komentáře pana Pokory se mnou rezonovaly a rozhodnul jsem se, že si členství na portálu předplatím a budu to brát i jako učební prvek.

Věděl jsem, že v případě, že mi portál nedokáže nabídnout co jsem očekával, dostanu své peníze zpět. Nicméně po přihlášení na portál a prostudování si detailních analýz a vzdělávací sekce, jsem se rozhodl, že je to přesně to, co jsem očekával. Mohl jsem se inspirovat ohledně tvorby svého portfolia a přiučit se. Také velmi oceňuji, že portál není fixní, ale jsou do něho neustále přidávané nové analýzy a vzdělávací sekce. Všem doporučuji

– Petr

Chtěl bych tímto velmi pochválit Vaší pravidelnou práci a svědomitý přístup k práci na portálu. Vždy jsem hledal někoho, kdo bude mezi běžné lidi rozšiřovat vědomosti o financích i konkrétních investicích. Z mého pohledu jste začal velmi dobře. Budu Vám držet palce, aby Vám vydržel zápal i odhodlání pokračovat v tom co děláte.

– Jan

Jsem clenem Portalu Rozumneho investora pouze treti mesic. Ve stejnou dobu jsem zacal obchodovat na burze. Tesi me aktivita pana Pokory na portalu. Kombinaci placeneho obsahu a videii dostavam sluzbu, diky ktere si rozsiruji znalosti o financnich trzich, ale predevsim mohu detailne nahlizet na rozbory a myslenky pana Pokory o danych sektorech, neboli samotnych firem. Ucim se zasad obchodovani na burze. Jakozto velice casove vytizeny, max 3hodiny tydne (sebevzdelavani, podcasty, sprava meho uctu) jsem shledal portal jako zajimavy shortcut do sveta akcii

– Jiří

Chtěl bych se připojit s poděkováním Jindřichovi, protože byl pro mě skoro před rokem hlavním zdrojem inspirace k rozhodnutí investovat do podniků na akciovém trhu. Kromě dosavadních podle mého názoru nadstandardních výsledků mých portfolií jsem se především hodně naučil a to jak o investování jako takovém, tak i o sobě samém. Postupně zjišťuji, co musím na sobě zlepšit, na čem pracovat, jaké informace mám hledat. Investování mě velmi baví, stále na této cestě nacházím něco nového, ještě jednou moc díky, velmi pozitivně jste ovlivnil můj život.

– Jan

Chtěl bych Vám Jindřichu poděkovat za vaši práci a za ideu Cardinal Energy. Minulý pátek jsem prodal celou pozici a splnil jsem si dlouholetý, materiální sen. Žijeme jen jednou :). Odvádíte skvělou práci. Děkuji Jindřichu.

– Tom

Email

jindrich@rozumnyinvestor.cz